Цікаві проекти Cover Image
Цікаві проекти Profile Picture
30 Учасники
5 місяців тому - Перекласти - Youtube

У Франції енергетична галузь - в державній власності. В Німеччині, в основному, в комунальній. В США в приватній, але навіть там це сотні тисяч співвласників та жорсткий державний і громадський контроль - а не один Ахмєтов чи Григоришин, який одноосібно вирішує якими мають бути тарифи для споживачів, заробітна плата для працівників галузі і навіть податки які він згоден заплатити для держави.

https://youtu.be/bIdQQnLPyI0

8 місяців тому - Перекласти - Youtube

Злочинна схема «Роттердам+». Розслідування Володимира Скачка. ВІДЕО

Схему “Роттердам+”, яка використовується для поставок вугілля в Україну, придумав особисто Петро Порошенко ще в 1995 році. Про це у своєму відеоблозі на YouTube заявив український журналіст Володимир Скачко, передає From-ua.com.

Журналіст докладно розбирає корупційну схему поставки вугілля в Україну, відому як “Роттердам+”.

“З’ясувалося, що цю схему придумав особисто Петро Порошенко ще в 1995 році. Для її реалізації потрібна блокада Донбасу, розстановка потрібних людей на ключові посади і підняття тарифів для населення більш ніж у 2 рази. І все заради одного – вивести якомога більше грошей в офшорні рахунки. У розпорядженні Володимира Скачка – документи, банківські проводки і виписки”, – повідомляється у відеоблозі Володимира Скачка.
https://www.youtube.com/watch?v=-4MESh4Gou8