2 років тому - Перекласти

Інноваційні архітектурні рішення

При створенні ЖК «Леополь таун», в першу чергу ми ставимо потреби та бажання людей жити згідно європейських стандартів, тому ЖК «Леополь Таун» це найбільш оригінальна та концептуальна новобудова Львова.

Перевірені будівельні технології

При будівниицтві ЖК «Леополь Таун» використовуються кращі традиційні та інноваційні технології, які успішно зарекомендували себе в будівництві та експлуатації сучасних житлових комплексів в європейських країнах.

Зелена зона

Виходячи з дому, Ви потрапляєте не так на галасливу та пильну міську вулицю, а на впорядковану озеленену територію власним парком. Територія ЖК «Леополь Таун» об’єднана з парком Архангела Михаїла. Заплановано окультурення парку: будівництво велосипедних доріжок, встановлення лавок, корзин для сміття та висадження алеї сакур.

Зручне розташування

Поряд з ЖК «Леополь Таун» розміщені усі необхідні комерційні об’єкти, школи та садочки, велика транспортна роз’язка та об’їзна дорога – і це все у 15 хв. від центру міста.

Вигідна інвестиція

Згідно даних щодо розвитку міста у 2016-2017 році, даний район отримає інвестиції для розвитку інфраструктури. В результаті, вартість землі та житла буде стрімко зростати. Це вигідна пропозиція для інвесторів, що вкладають кошти в житло.
http://leopoltown.com

Leopol Town

Приходь за своєю квартирою!
  • Опис
  • Одним з найбільш вражаючих чудес, винайдених людством і створених руками людини, - є архітектура. ЖК «Леопопль Таун» - проект, що поєднує в собі кращі традиції сучасної архітектури з красою української природи. Це справжній казковий оазис серед прагматичного мегаполісу.

    Житловий комплекс «Леополь Таун» знаходиться поруч з парком Архангела Михаїла і виконаний в концепції органічного поєднання трьох безсумнівних переваг: власна розвинена інфраструктура, прибудинкова територія закритого типу з благоустроєм, а також облаштування парку для справжнього європейсого відпочинку.

    ЖК «Леополь Таун» відділяється від традиційного уявлення про мегаполіси і іноді здається, що він знаходиться за межами міста.